ÖVRIGT / Vapen & Militaria / Flintlåspistoler 14819138
nr 1481 9138
Flintlåspistoler
2 st. Längd: 46 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:00:47
300 kr
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr